17°
piątek
26°
13°
sobota
Komisja XXI wieku
13 kwietnia 2018 r. | 10:15
2

19 marca 2018 roku - Komisja Budżetu i Rozwoju Gminy Rady Gminy Starcza - tak wygląda protokół z tej komisji. Aż ciśnie się na usta, taki rozwój, jaki protokół.

Pozostawię to bez zbędnego komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Komisja XXI wieku”

 1. Jacek Kowal napisał(a):

  Jaki to ogromny rozwój dla gminy co widać gołym okiem.
  5  0
 2. Jan napisał(a):

  Jaka rada taki protokol
  4  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).