pikio.pl
Konsultacje ws. punktów z alkoholem
31 lipca 2018 r. | 09:53

Już jutro w gminie Starcza odbędą się konsultacje społeczne w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych, zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych oraz ograniczenia w godzinach nocnej sprzedaży napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży na terenie Gminy Starcza.

Konsultacje skierowane są do wszystkich organizacji pozarządowych mających swoją siedzibę na terenie gminy.

do pobrania:
- Formularz konsultacji,
- Projekt uchwały w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych, zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych oraz ograniczenia w godzinach nocnej sprzedaży napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży na terenie Gminy Starcza.