-1°
-2°
Kruszyna zaprasza na tegoroczne Dożynki Powiatowe
23 sierpnia 2017 r. | 12:33

W niedzielę 27 sierpnia w Kruszynie odbędą się tegoroczne Dożynki Powiatowe. Organizatorzy dożynek przygotowali szereg atrakcji dla przyjezdnych. Oprócz corocznego korowodu, będą występy orkiestr OPS, prezentacja wieńców oraz zespołów KGW z całego powiatu i przede wszystkim liczne stoiska gastronomiczna z lokalnymi wyrobami.

Impreza odbędzie się na boisku sportowym przy ul. Pocztowej w Kruszynie.

Szczegóły na plakacie.