-4°
-11°
sobota
-4°
-9°
niedziela
Kruszyna zaprasza na tegoroczne Dożynki Powiatowe
23 sierpnia 2017 r. | 12:33
0

W niedzielę 27 sierpnia w Kruszynie odbędą się tegoroczne Dożynki Powiatowe. Organizatorzy dożynek przygotowali szereg atrakcji dla przyjezdnych. Oprócz corocznego korowodu, będą występy orkiestr OPS, prezentacja wieńców oraz zespołów KGW z całego powiatu i przede wszystkim liczne stoiska gastronomiczna z lokalnymi wyrobami.

Impreza odbędzie się na boisku sportowym przy ul. Pocztowej w Kruszynie.

Szczegóły na plakacie.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).