20°
poniedziałek
23°
12°
wtorek
BIP PZD w Częstochowie
Będzie ścieżka pieszo-rowerowa z Łyśca do Starczy!
01 lipca 2017 r. | 10:07
1

Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie ogłosił przetarg na budowę ścieżki pieszo-rowerowej od Łyśca do Starczy wraz z przebudową ul. Jesionowej i ul. Częstochowskiej w Łyścu. Inwestycja ta ma zakończyć się do końca listopada 2017 roku.

Przetarg zostanie rozstrzygnięty w przyszłym tygodniu.

Przypominam, że gmina dofinansuję tę inwestycję kwotą 36 900 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź na “Będzie ścieżka pieszo-rowerowa z Łyśca do Starczy!”

  1. M. napisał(a):

    W końcu! Dzieci beda mogly bezpiecznie jezdzic rowerami do szkoly!!!
    0    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).