-4°
-11°
sobota
-4°
-9°
niedziela
Czarni Starcza fb
Czarni Starcza rozpoczynają walkę o utrzymanie
09 maja 2017 r. | 18:56
0

Wczoraj Częstochowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rundy finałowej piłkarskiej klasy okręgowej. Czarni Starcza trafili do gr. II - spadkowej, w której zmierzą się z Wartą Kamieńskie Młyny, Gromem Miedźno, Liwartą Popów, Liswartą Krzepice, Płomieniem Częstochowa, MLKS Woźniki i Piastem Przyrów.

Pierwszy mecz rozegrają w sobotę 13 maja o godz. 17:00 z Piastem Przyrowem na boisku przy Sportowej 7 w Starczy.

Terminarz dostępny jest TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).