-3°
czwartek
-3°
piątek
Dzień wolny urzędników
02 listopada 2017 r. | 12:00
0

Do 30 listopada pracownicy Urzędu Gminy Starcza będą mogli odebrać dzień wolny za święto przypadające w sobotę w dn. 11 listopada 2017 roku. Dla Mieszkańców chcących załatwić swoje urzędowe sprawy w tym miesiącu, może to oznaczać utrudnienia.

Musicie uzbroić się w cierpliwość.

Zarządzenie w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).