14°
środa
19°
10°
czwartek
Wolna powierzchnia
Festyn wyborczy w Starczy
22 sierpnia 2018 r. | 10:56
18

W sobotę 8 września na terenie przy Urzędzie Gminy Starcza odbędzie się festyn wyborczy, który będzie sfinansowany z pieniędzy Województwa Śląskiego. Gmina na ten cel otrzymała aż 60 000 zł. Wiesław Szymczyk ma nadzieję, że udział Mieszkańców da mu pewną wygraną w wyborach samorządowych.

PROGRAM:
15.00 Msza św. z oprawą Orkiestry Dętej OSP Konopiska
16.15 Oficjalne otwarcie – wystąpienia zaproszonych gości
17.15 Koncert Orkiestry Dętej OSP Konopiska i Mażoretek „SZYK”
17.45 Występy miejscowych zespołów ( przedszkole, szkoła, KGW)
18.30 Zespół KUZYN MIX
19.15 KARLIK FOLKOWO
20.15 Koncert musicalowo-operetkowy w wykonaniu kwartetu OPERA TEAM
21.00 Zespół HELOU
ok 21.50 Pokaz sztucznych ogni
22.00 GWIAZDA WIECZORU - SOLEO
23.00 – 4.00 Zabawa taneczna – zespół TRAVERS

DODATKOWE ATRAKCJE:

Program animacyjny dla dzieci:
- malowanie twarzy, modelowanie balonów, żywa maskotka, bańki mydlane, gry, zabawy, konkursy z nagrodami,
- gastronomia,
- wesołe miasteczko.18 odpowiedzi na “Festyn wyborczy w Starczy”

 1. Mieszkankaniec napisał(a):

  60 tysicy, ludzie chodzcy po domach proszac o dofinansowanie i taki festyn? Kpina totalna… Ciekawe kto sie podzielil ta kasa. Wynajecie jakiegos rozpoznawalnego zespolu kosztuje 15-25tysiecy….
  28  4
 2. obserwator napisał(a):

  A kiedy występ propagandowy wójta?
  29  6
 3. obserwator napisał(a):

  Jaka gmina, taki festyn. Czyli mizeria.
  24  6
 4. Zosia napisał(a):

  Dobrze ze wojt dziala
  6  23
 5. Maria napisał(a):

  To nie jest festyn wyborczy !! Skąd takie informacje ???

  Przecież jest info w gminie i na plakatach że jest to festyn jubileuszowy z okazji 90 lecia OSP Starcza i 25lat powstanie gminy
  8  17
 6. Ania napisał(a):

  Zespoły są znane dla tych co słuchają disco polo – lecą w polo tv często są znani jak ktoś słucha
  ludziom nie dogodzisz – jak by była inna to też ie dobrze
  5  7
  • Mieszkaniec napisał(a):

   To nie jest oznaka rozpoznawalności jeśli znają ich ludzie słuchający muzyki z jakiegoś śmiesznego programu. Są zespoły disco polo, które zna każdy, mimo, że tego nie słucha.
   2   2
 7. Obserwator napisał(a):

  Soleo? Zespół jednego przeboju?
  7  4
 8. awix napisał(a):

  zna ktoś dokładną datę powstania gminy ;dzień i miesiąc ? wypadłoby przed wyborami czy po?
  11  2
  • mieszkaniec gminy napisał(a):

   Znam – gmina Starcza została utworzona w MARCU 1992 roku , chyba to było 15 marca..
   Jak widzicie 25-lecie Gminy było w marcu ubiegłego roku, co Pan Wójt powinien pamiętać !!! był
   Radnym w I kadencji !!!
   Dlaczego 90 rocznica powstania OSP jest dla Wójta ważniejsza ??? nie wiem .
   17   3
 9. awix napisał(a):

  SOLEO to przyjemna kapela na tego typu festyny ,miałem okazję słuchać ich w zeszłym roku dali całkiem przyzwoity występ , jeśli ktoś nie lubi tego typu muzyki to żaden zespół disco polo nie będzie mu się podobał,ale realistycznie to The Rolling Stones raczej na festyn do Starczy nie zawita…
  9  0
 10. awix napisał(a):

  czyli przeniesienie jubileuszu gminy o 1,5 roku w ogóle nie powinno nam się kojarzyć z wyborami, data utworzenia straży cytat;”W latach 20-tych XX wieku (1928-1929) chłopi trzech wiosek, tj. Starczy, Własnej i Klepaczki założyli jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Starczy. W 1931 roku tutejsza straż liczyła 24 członków.” Źródło http://www.gmina-starcza.pl autor Wiesław Roman Szymczyk,,jak widać też mocno problematyczna a ponieważ na plakacie pisze festyn jubileuszowy to na pewno nikt nie będzie się lansował i swoich ,, osiągnięć,, tylko będziemy się dobrze bawić czego sobie i wszystkim życzę.
  8  1
 11. Mieszkaniec napisał(a):

  Jak Wam nie pasuje znawcy muzyczni to nie przyjeżdżacie 🙂 Ekipa SOLEO od 7 lat jeździ bez chwili przerwy po Polsce ze swoimi przebojami które śpiewane sa przez wszystkich znajocych muzyke disco i nie tylko, ich koncerty to najlepsze imprezowe show. Wiem, byłem widziałem:) Wasz wybor .
  2  4
 12. zygmunt napisał(a):

  a na wesele idziecie i nie marudzicie ze jest grany jakiś chłam disko polo – a zespoł bardzo znany to raczej do starczy nie zawita swiatowej klasy zespół – i tak lepiej niż w innych gminach
  2  2
 13. awix napisał(a):

  zgadzam się z Zygmuntem,sprawa muzyki sprawa gustu,mnie osobiście razi to że festyn jubileuszowy wójt przesuwa sobie o rok ,radni to zaakceptowali,nikt nam się łaskawie nawet nie tłumaczy z jakiego powodu i wszyscy mamy udawać że to nie przedwyborcza impreza za państwowe pieniądze z przemowami o dotychczasowych ,,sukcesach,,ciekawe czy usłyszymy o tym jak mało co nie staliśmy się składowiskiem odpadów i jeszcze ktoś mi próbuje wmawiać że to ,,NASZ,, mieszkańców święto
  6  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *