Wolna powierzchnia
Festyn wyborczy w Starczy
22 sierpnia 2018 r. | 10:56

W sobotę 8 września na terenie przy Urzędzie Gminy Starcza odbędzie się festyn wyborczy, który będzie sfinansowany z pieniędzy Województwa Śląskiego. Gmina na ten cel otrzymała aż 60 000 zł. Wiesław Szymczyk ma nadzieję, że udział Mieszkańców da mu pewną wygraną w wyborach samorządowych.

PROGRAM:
15.00 Msza św. z oprawą Orkiestry Dętej OSP Konopiska
16.15 Oficjalne otwarcie – wystąpienia zaproszonych gości
17.15 Koncert Orkiestry Dętej OSP Konopiska i Mażoretek „SZYK”
17.45 Występy miejscowych zespołów ( przedszkole, szkoła, KGW)
18.30 Zespół KUZYN MIX
19.15 KARLIK FOLKOWO
20.15 Koncert musicalowo-operetkowy w wykonaniu kwartetu OPERA TEAM
21.00 Zespół HELOU
ok 21.50 Pokaz sztucznych ogni
22.00 GWIAZDA WIECZORU - SOLEO
23.00 – 4.00 Zabawa taneczna – zespół TRAVERS

DODATKOWE ATRAKCJE:

Program animacyjny dla dzieci:
- malowanie twarzy, modelowanie balonów, żywa maskotka, bańki mydlane, gry, zabawy, konkursy z nagrodami,
- gastronomia,
- wesołe miasteczko.

18 odpowiedzi na “Festyn wyborczy w Starczy”

1. Mieszkankaniec napisał(a):

60 tysicy, ludzie chodzcy po domach proszac o dofinansowanie i taki festyn? Kpina totalna… Ciekawe kto sie podzielil ta kasa. Wynajecie jakiegos rozpoznawalnego zespolu kosztuje 15-25tysiecy….

2. obserwator napisał(a):

A kiedy występ propagandowy wójta?

3. obserwator napisał(a):

Jaka gmina, taki festyn. Czyli mizeria.

4. Zosia napisał(a):

Dobrze ze wojt dziala

5. Maria napisał(a):

To nie jest festyn wyborczy !! Skąd takie informacje ???

Przecież jest info w gminie i na plakatach że jest to festyn jubileuszowy z okazji 90 lecia OSP Starcza i 25lat powstanie gminy

6. Ania napisał(a):

Zespoły są znane dla tych co słuchają disco polo – lecą w polo tv często są znani jak ktoś słucha
    ludziom nie dogodzisz – jak by była inna to też ie dobrze

• Mieszkaniec napisał(a):

To nie jest oznaka rozpoznawalności jeśli znają ich ludzie słuchający muzyki z jakiegoś śmiesznego programu. Są zespoły disco polo, które zna każdy, mimo, że tego nie słucha.

7. Obserwator napisał(a):

Soleo? Zespół jednego przeboju?

8. awix napisał(a):

zna ktoś dokładną datę powstania gminy ;dzień i miesiąc ? wypadłoby przed wyborami czy po?

• mieszkaniec gminy napisał(a):

Znam – gmina Starcza została utworzona w MARCU 1992 roku , chyba to było 15 marca..
      Jak widzicie 25-lecie Gminy było w marcu ubiegłego roku, co Pan Wójt powinien pamiętać !!! był
      Radnym w I kadencji !!!
      Dlaczego 90 rocznica powstania OSP jest dla Wójta ważniejsza ??? nie wiem .

9. awix napisał(a):

SOLEO to przyjemna kapela na tego typu festyny ,miałem okazję słuchać ich w zeszłym roku dali całkiem przyzwoity występ , jeśli ktoś nie lubi tego typu muzyki to żaden zespół disco polo nie będzie mu się podobał,ale realistycznie to The Rolling Stones raczej na festyn do Starczy nie zawita…

10. awix napisał(a):

czyli przeniesienie jubileuszu gminy o 1,5 roku w ogóle nie powinno nam się kojarzyć z wyborami, data utworzenia straży cytat;”W latach 20-tych XX wieku (1928-1929) chłopi trzech wiosek, tj. Starczy, Własnej i Klepaczki założyli jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Starczy. W 1931 roku tutejsza straż liczyła 24 członków.” Źródło http://www.gmina-starcza.pl autor Wiesław Roman Szymczyk,,jak widać też mocno problematyczna a ponieważ na plakacie pisze festyn jubileuszowy to na pewno nikt nie będzie się lansował i swoich ,, osiągnięć,, tylko będziemy się dobrze bawić czego sobie i wszystkim życzę.

11. Mieszkaniec napisał(a):

Jak Wam nie pasuje znawcy muzyczni to nie przyjeżdżacie 🙂 Ekipa SOLEO od 7 lat jeździ bez chwili przerwy po Polsce ze swoimi przebojami które śpiewane sa przez wszystkich znajocych muzyke disco i nie tylko, ich koncerty to najlepsze imprezowe show. Wiem, byłem widziałem:) Wasz wybor .

12. zygmunt napisał(a):

a na wesele idziecie i nie marudzicie ze jest grany jakiś chłam disko polo – a zespoł bardzo znany to raczej do starczy nie zawita swiatowej klasy zespół – i tak lepiej niż w innych gminach

13. awix napisał(a):

zgadzam się z Zygmuntem,sprawa muzyki sprawa gustu,mnie osobiście razi to że festyn jubileuszowy wójt przesuwa sobie o rok ,radni to zaakceptowali,nikt nam się łaskawie nawet nie tłumaczy z jakiego powodu i wszyscy mamy udawać że to nie przedwyborcza impreza za państwowe pieniądze z przemowami o dotychczasowych ,,sukcesach,,ciekawe czy usłyszymy o tym jak mało co nie staliśmy się składowiskiem odpadów i jeszcze ktoś mi próbuje wmawiać że to ,,NASZ,, mieszkańców święto