-4°
-12°
sobota
-7°
-13°
niedziela
Dr Smółka
Gmina zadba o kręgosłup twoich dzieci!
06 października 2017 r. | 10:29
0

Starostwo Powiatowe w Częstochowie oraz Gmina Starcza serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w praktycznych warsztatach dotyczących wczesnego wykrywania i zapobiegania rozwojowi wad postawy u dzieci w wieku 6 – 11 lat.

Spotkania adresowane są do rodziców i ich dzieci z podziałem na grupy wiekowe (6-8 lat oraz 9-11 lat).

Pierwsze spotkanie w Gminie Starcza odbędzie się 17.11.2017 (piątek) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Starczy: godz. 15:30 – 16:15 – dzieci 6-8 lat,  godz. 16:30 – 17:15 – dzieci 9-11 lat.

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY!

Dzieci obowiązkowo muszą posiadać ze sobą obuwie zamienne oraz strój gimnastyczny!

Zajęcia będą odbywać się w formie warsztatów praktycznych według autorskiego programu „Korekcyjna metoda świadomego kształtowania prawidłowej postawy ciała”. Program ten jest wdrażany od wielu lat w Poradni Rehabilitacyjnej Wojewódzkiego Zakładu Opieki Zdrowotnej nad Matką Dzieckiem i Młodzieżą w Częstochowie przez magistra fizjoterapii pana Jacka Piskorskiego – instruktora TKKF „Sportowiec” w Częstochowie.

Warsztaty sfinansowane będą z budżetu powiatu częstochowskiego.

Osoba do kontaktu:
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Starczy p. Marian Krzyczmanik, tel: 34/ 31 40 305, 791 811 400.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).