-3°
czwartek
-3°
piątek
Narodowe Święto Niepodległości w Starczy
10 listopada 2017 r. | 07:11
0

Urząd Gminy w Starczy nie organizuje żadnych oficjalnych obchodów z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przykre to, ale prawdziwe. Będzie za to specjalna msza świętą w intencji ojczyzny i o pokój na świecie. Msza odbędzie się w kościele Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Starczy.

Msza rozpocznie się o godz. 10:00.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).