pochmurno z przejaśnieniami
Niskie dochody radnego Zbigniewa Sirka
14 sierpnia 2020 r. | 11:17
Reklama

62-letni Zbigniew Sirek to jeden z najbardziej barwnych radnych gminy Starcza. Sirek posiada 24 700 zł oszczędności, jest właścicielem domu o wartości 80 000 zł oraz działki za 60 000 zł.

W ubiegłym roku z tytuły renty inwalidzkiej otrzymał 10 894,70 zł, a jako radny 10 157,50 zł.

Jego oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

3 odpowiedzi na “Niskie dochody radnego Zbigniewa Sirka”

1. LIPA pisze:

Pytanie do redaktora, po co jest w ogóle zamieszczony ten post? Czy Pan Sirek sobie tego życzył? Nawet gdyby to po co i kogo to interesuje? Owszem sytuacja materialna pana Sirka nie jest najlepsza, ale raczej nie jest to powód do zamieszczania na stronie gminy. Tym bardziej dowodzi to jego anty-korupcji. Może warto byłoby przyjrzeć się oświadczeniom majątkowym tych nieco bardziej zamożnych ludzi pracujących w urzędzie gminy?

2. wyborca pisze:

Panie Redaktorze proszę nam wyjaśnić, co w Pana słownictwie oznacza „Barwna postać” ???
    W literaturze może to oznaczać – bogaty życiorys. W życiorysie Pana Zbyszka nie mam nic
    kolorowego ani negatywnego. My Go dobrze znamy i na Niego głosujemy, Pan nie ma prawa
    oceniać naszych Radnych. Pana zadaniem jest jedynie opisywanie wydarzeń i podawanie informacji,
    informacji prawdziwych i rzetelnych. My Pana również zdążyliśmy poznać, na początku atakował
    Pan Wójta i pracowników Urzędu a obecnie czepia się Pan tych, których Pan Wójt nie lubi
    /bo nie przytakują tylko mają własne zdanie / natomiast Pana Wójta wynosi na piedestał i pisze
    same naj…. naj…. naj … lepsze opinie, czyżby przeszedł Pan na „garnuszek Pana Wójta” ???

3. Bicz Boży pisze:

Panie redaktorze!
    Proszę iść za ciosem i zamieścić oświadczenia majątkowe innych. Skoro p. Sirek to barwna postać, to jakiego przymiotnika użyje pan wobec wójta?..Bo od niego powinien pan zacząć. Pewnie ten epitet jak i sama narracja będzie o niebo inna!