mżawka
fot. University of Michigan
Nowy przypadek koronawirusa w gminie Starcza
06 lipca 2020 r. | 12:49
Reklama

Służby Wojewody Śląskiego w Katowicach podał najnowsze dane odnośnie koronawirusa. Niestety, jest kolejny przypadek zakażenia w gminie Starcza. To mężczyzna w średnim wieku, mieszkaniec Rudnika Małego.

To obecnie jedyny przypadek zakażenia w gminie Starcza.

5 odpowiedzi na “Nowy przypadek koronawirusa w gminie Starcza”

1. Mieszkaniec pisze:

Panie Pawle, dlaczego pan zaktualizował datę tego wpisu, nie zmieniając treści?
    Już widziałem ten wpis, ten sam tylko z inną datą, czyżby lenistwo?
    Jeśli chodzi o miesiąc Lipiec to są kompletnie same bzdury.

• Mieszkaniec pisze:

Ten artykuł o tej treści ukazał się jak zachorowała osoba która mieszka niedaleko OSP w Rudniku Małym.
        Został on nie zmieniony, oprócz daty, rozumie pani?
        Po drugie ja tu nie twierdze że nie ma osób które są zarażone, tylko ilość, sama pani podała link pod którym pisze że są 4 osoby, a tu jest napisane że jedna.
        Po prostu pan Paweł zamiast napisać fakty, wolał zerżnąć z poprzedniego artykułu.

• spokojny człowiek pisze:

Czytajmy spokojnie i dokładnie – 4 osoby tzn. czwarty przypadek od początku epidemii,
          łącznie z tymi ozdrowieńcami / 3 osoby miały wynik dodatni i już wyzdrowiały/.
          Informacja z 6 lipca to chyba kolejny, nowy przypadek, czy ten przypadek jest
          znowu z Rudnika Małego / tak jak 1 / to ja już nie wiem.

2. BABEL pisze:

życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla chorego a jaki z ,,redaktorka,, jest dziennikarz to i tak każdy wie