Oceń radnego: Agnieszka Liszczyk najgorsza!
06 sierpnia 2017 r. | 19:41

992 głosy oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepsza okazała się Janina Miglus, najsłabszym była Agnieszka Liszczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Agnieszka Liszczyk najgorsza!”

1. mieszkaniec napisał(a):

Godzina 22:00 i informacja o wynikach z minionego tygodnia. Brawo P.Redaktorze za przewidywalność, bo zgodnie
    z regulaminem „ranking” zakończyć się powinien o godz 23:59

• r napisał(a):

Drogi Mieszkańcu,
      to ranking z poprzedniego tygodnia na dzień pisania tego artykułu. Ranking za ubiegłym tydzień będzie dodany w tym tygodniu.

pzdr
      PG

2. W uznaniu dla serwisu napisał(a):

Radni tylko czekają do ostatniej godziny aby wzajemnie podbić sobie ranking. Może zrobiliby coś dla Gminy ….zamiast siedzieć i klikać oceny

3. Piłkarz napisał(a):

Agnieszka bardzo schodzi na psy ta rada ja zmieniła

4. obserwator napisał(a):

Ta zabawa w cotygodniową ocenę radnych jest o d… rozbić i o niczym nie świadczy.