Radny Sirek martwił się o nieodśnieżone chodniki
08 marca 2019 r. | 10:33
8
Reklama

Całe szczęście, że zima już za nami. Przynajmniej mam taką nadzieję. Radny Zbigniew Sirek martwił się o odśnieżanie chodników na terenie gminy. Napisał w tej sprawie interpelację, którą możecie zobaczyć poniżej.

Pamiętajcie, przyjdzie zima, odśnieżajcie chodniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Radny Sirek martwił się o nieodśnieżone chodniki”

 1. obserwator pisze:

  Co by nie mówić, radny ma rację. Chodniki w większości były nieodśnieżone.

  39
  4
 2. Mieszkaniec pisze:

  Fajnie że Radny Sirek podpowiada Wójtowi rozwiązanie, Wójt pewno nawet nie wiedział, że może ubiegać się o środki z Powiatu na ten cel

  38
  3
 3. uff pisze:

  Szkoda,ze na wiosnę poruszono temat chodnika,ale to typowe chodniki na lato,bo zimą niestety nie nadają
  się do użytku.

  21
  8
 4. furry pisze:

  rozumiem że skoro Redaktor stwierdził autorytatywnie że zima za nami to i problem chodników z brakiem możliwości korzystania zimą również za nami, ,,geniuszu medialny,, ten apel z odśnieżaniem i usuwaniem śniegu to pod adres urzędu a nie do mieszkańców którzy tam gdzie mają odśnieżać robią to sumiennie. Nie przypominam sobie że w zamian za ,,cud postępu cywilizacyjnego,, pt chodnik mieszkańcy podjęli zobowiązanie że będą odwalać robotę za urząd odpowiedzialny za utrzymanie tegoż chodnika. Wg Redaktora składowanie śniegu na chodniku i ludzie poruszający się po ulicy to powód do ironizowania z interpelacji radnego. Ciekawe ,,ZŁOTOUSTY,, co będziesz pisał jak zimową szarówką pieszy straci życie pod kołami, już raz w Własnej zlekceważono słabo oznakowane skrzyżowanie i młody człowiek stracił życie , a póki co jedyna metoda urzędu radzenia sobie z tym problemem to czekanie na odwilż , brawo DZBANY

  20
  2
 5. maxymus1 pisze:

  Niech sie sam pierun chyci za łopata a nie Wójtowi każe, pierun jeden, a co to piaskarka z powiatu chce wezwać ?

  2
  16

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *