-4°
-11°
sobota
-4°
-9°
niedziela
Śnieg zaskoczył drogowców
30 listopada 2017 r. | 17:07
3

Od kilku dni pogoda za oknem nas nie rozpieszcza. Od wczoraj mamy biało na drogach. Mimo iż jest mnóstwo ostrzeżeń o warunkach atmosferycznych, te z pewnością ponownie zaskoczyły drogowców. Być może jest to spowodowane oszczędnościami, bo jak wiemy, każdy wyjazd spychacza kosztuje.

Dziś po godz. 15 drogi w gminie były białe i nie było widać żadnych służb, które zajęłyby się odśnieżaniem.

Uważajcie na drogach.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Śnieg zaskoczył drogowców”

  1. Wyborca napisał(a):

    Bo szkoda im kasy

  2. Ona napisał(a):

    Gdyby to był lipiec to ok, ale w grudniu żeby zaskoczyła nic mnie juz nie zdziwii

  3. olicia napisał(a):

    hehe dobre

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).