17°
piątek
26°
13°
sobota
fot. Magazyn Square
W najbliższych wyborach będzie można głosować w czterech obwodach!
09 kwietnia 2018 r. | 10:28
0

Radni podzielili gminę na okręgi wyborcze (piętnaście jednomandatowych okręgów wyborczych), ale także na obwody do głosowania. W całej gminie głosować w najbliższych wyborach samorządowych będzie można głosować w czterech obwodach głosowania: Gminnej Placówce Wsparcia Dziennego w Starczy, Świetlicy Wiejskiej w Starczy, Świetlicy Wiejskiej w Własnej i Remizie OSP Rudnik Mały.

Szczegóły w uchwale poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).