OSP KSRG Starcza
Maleją wydatki na straż
20 kwietnia 2018 r. | 10:15

Ochotnicza Straż Pożarna w Starczy otrzymuje najwyższe dofinansowanie z budżetu gminy Starcza ze wszystkich jednostek na terenie gminy. W 2016 roku było to 20 277,54 zł, a rok temu 15 320,13 zł. Najmniej pieniędzy na swoją działalność otrzymuje jednostka OSP Rudnik Mały.

Ile gmina wydaje rocznie na funkcjonowanie straży? W 2016 roku było to 45 728 zł, a rok temu już tylko 38 747,94 zł.

Poniżej informacja z gminy w tym zakresie.

5 odpowiedzi na “Maleją wydatki na straż”

1. Jan napisał(a):

20 tysiecy a do wypadku na nogach przyszli

2. Ktoś napisał(a):

20 tyś ale z tego co wiadomo to wszystkie przeglady sprzętów i samochodów robia z tej kwoty 20 tyś plus paliwo to nie wiem czy to tak dużo dostają, a poza tym szacunek ze w ogole na nogach z torba na plecach przylecieli bo co niektórzy napewno by to olali …

3. OSP napisał(a):

Jak wypadek 20 m od remizy to mieli autem jechac chlopie nie masz pojecia o bozym siecie to zamknij pape, w tym czasie co auto biło by powietrze do hamulców to juz dawno na nogach by ten dystans przeszli

4. Jan napisał(a):

Nabij sobie powietrza do leba

5. kakao napisał(a):

Ty pajacu se powietrza nabij nie do twojego pustego łba czopie