20°
poniedziałek
23°
12°
wtorek
Marian Krzyczmanik jeszcze przez dwa lata dyrektorem SP w Starczy
28 czerwca 2017 r. | 10:04
0

Wójt Wiesław Szymczyk przedłużył okres powierzenia funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej w Starczy - Marianowi Krzyczmanikowi do końca sierpnia 2019 r.

Zarządzenie w tej sprawie pojawiło się właśnie na BIP UG Starcza.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 

BIP UG Starcza

 Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).