fot. cz-pilka.pl
Marian Krzyczmanik złożył rezygnację. Chce zostać Wójtem?
30 maja 2018 r. | 09:09

Marian Krzyczmanik - dyrektor Szkoły Podstawowej im. J. Lompy w Starczy złożył rezygnację. Wójt rezygnację przyjął i rozpisał nowy konkurs na Dyrektora Szkoły Podstawowej im. J. Lompy w Starczy. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że rezygnacja Krzyczmanika może być związana z planowanym wystartowaniem przez niego w najbliższych wyborach samorządowych na Wójta Gminy Starcza.

Poniżej znajdziecie zarządzenie Wójta w sprawie konkursu.

7 odpowiedzi na “Marian Krzyczmanik złożył rezygnację. Chce zostać Wójtem?”

1. nicnieznaczącynick napisał(a):

Szkoda chłopa!
    Jako dyrektor SP w Starczy i działacz sportowy był osobą powszechnie lubianą i szanowaną. Idąc w politykę chcąc nie chcąc musi się zeszmacić i ubabrać w tym bagnie. Wielu tak skończyło. Mam nadzieję że pan Krzyczmanik dobrze przemyśli decyzję o kandydowaniu na urząd wójta. Na pewno wygrałby w cuglach ale potem….wszystkim nie dogodzi. Cokolwiek zrobi życzę mu sukcesów.

2. awix napisał(a):

dlaczego zaraz ubierać to w politykę,jest jak wspomniałeś człowiekiem o dużym zaufaniu społeczeństwa,jeśli okaże się dobrym gospodarzem dla mieszkańców a nie jak dotychczas że żyją dwa ”obozy ” urząd przyspawany do koryta i mieszkańcy którzy muszą się upominać o pilnowanie ich interesów i bezpieczeństwa to bardzo chętnie oddałbym swój głos na niego nie patrząc na przynależność polityczną, mieszkańcy gminy potrzebują dobrego gospodarza a nie polityka

3. the napisał(a):

hahahhaha

Celowo jest napisane nieoficjalnie bo to wymysł pseudo redaktora.

Pan Marian już spokojnie może iść na emeryturę więc dlatego pewnie zrezygnował

4. komentator napisał(a):

Przydałby się dobry kandydat. Tylko czemu znowu nauczyciel?

5. Jacek Kowal napisał(a):

jak wystartuje to wygra w cuglach