-2°
fot. Liswarta Popów
Miało być nowoczesne boisko, a jest unieważniony przetarg!
03 października 2017 r. | 12:32

Gmina Starcza niedoszacowała wartości inwestycji polegającej na przebudowie boiska sportowego w Starczy, na którym swoje mecze rozgrywają piłkarze GKS Czarni Starcza. Inwestycja ta miała zapewnić Wójtowi Wiesławowi Szymczykowi ponowny wybór w przyszłorocznych wyborach samorządowych. Niestety, ze względu na zbyt niski budżet na tę inwestycję i zbyt wysokie oferty złożone w przetargu, postępowanie to zostało unieważnione.

Gmina mogła przeznaczyć na przebudowę 553 900 zł. Najniższa oferta opiewała na kwotę 639 021,90 zł.

Poniżej znajdziecie zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.

Nie wiadomo, czy gmina zdecyduje się na ponownie ogłoszenie tego przetargu.

3 odpowiedzi na “Miało być nowoczesne boisko, a jest unieważniony przetarg!”

1. Wyspiański napisał(a):

Miałeś, chamie, złoty róg,
    miałeś, chamie, czapkę z piór:
    czapki wicher niesie,
    róg huka po lesie,