pikio.pl
Mieszkańcy wydali 1,76 mln zł na alkohol!
11 sierpnia 2017 r. | 13:32

Gmina Starcza nie należy do rekordzistów, ale trzeba sobie powiedzieć szczerze, w gminie Starcza pije się bardzo dużo alkoholu. Tym bardziej, że na terenie gminy nie ma żadnego większego sklepu z alkoholem. Mieszkańcy gminy w ubiegłym roku zakupili alkohol za 1 760 391,84 zł. Jest to o blisko 154 tys. zł więcej, niż w 2015 roku.

Najwięcej sprzedaje się piw, najmniej win. Doskonale ma się także wóda i różnego rodzaju denaturaty.

Szczegóły znajdziecie w tabelce poniżej.

10 odpowiedzi na “Mieszkańcy wydali 1,76 mln zł na alkohol!”

1. Bvbvbn napisał(a):

No i ch*j Ci do tego kto ile pije…

2. Gość napisał(a):

I GÓWNO TO POWINNO KAZDEGO OBCHODZIC NA CO LUDZIE WYDAJA KASE !!! CHARUJA ZA GROSZE TO IM SIE JUZ NIC NIE NALEZY?! PRACUJE ,ZARABIAM -JA DECYDUJE NA CO WYDAJE !!!!

3. obserwator napisał(a):

Na terenie całej gminy nie ma punktu, gdzie można by się napić kuflowego piwa.

4. Baron napisał(a):

Te które były padły, bo nikt nie chciał dawć „na krechę”. teraz i tak każdy woli napić się w domu. A swoją drogą to im większe spożycie tym więcej kasy z akcyzy.