Wolna powierzchnia
Można jeszcze składać wnioski ws. OZE
05 lipca 2018 r. | 08:07

Urząd Gminy Starcza poinformował o wydłużonym terminie naboru wniosków na wymianę źródła ciepła. Gmina Starcza zmieniła Regulamin uczestnictwa w projekcie pn. „Wymiana źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Gminy Starcza” ustanawiając dodatkowy nabór wniosków od 5 lipca do 6 sierpnia 2018r. oraz zmieniając okres realizacji projektu na lata 2019-2021.

Wszystko dzięki wydłużeniu terminu trwania naboru wniosków z Regionalnego Programu Operacyjnego poddziałania 4.3.4. Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej.