-4°
-11°
sobota
-4°
-9°
niedziela
Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Starcza w sprawie oczyszczalni odpadów ściekowych!
20 marca 2017 r. | 13:01
2

Dziś o godz. 18:00 w sali narad Urzędu Gminy odbędzie się XVII Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Starcza w sprawie podjęcia uchwały o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 511/4, położonej w obrębie geodezyjnym Starcza, na której ma powstać oczyszczalnia odpadów ściekowych.

porządek obrad:
1. Otwarcie obrad XVII Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Omówienie sprawy dotyczącej przedsięwzięcia pn. „Budowa zakładu do produkcji polepszaczy gleb lub nawozów mineralno-organicznych MAX Calc ST w wyniku przetwarzania zagęszczonych osadów ściekowych i innych odpadów organicznych” na działce nr 511/4 w miejscowości Starcza.
5. Podjęcie uchwały w sprawie poparcia sprzeciwu mieszkańców dotyczącego przedsięwzięcia pn.„Budowa zakładu do produkcji polepszaczy gleb lub nawozów mineralno–organicznych MAX Calc ST w wyniku przetwarzania zagęszczonych osadów ściekowych i innych odpadów organicznych” na działce 511/4 w miejscowości Starcza.
6. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 511/4, położonej w obrębie geodezyjnym Starcza.
7. Zamknięcie obrad XVII Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy.2 odpowiedzi na “Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Starcza w sprawie oczyszczalni odpadów ściekowych!”

  1. Piłkarz napisał(a):

    Trzeba będzie zebrać ludzi i przyjść

  2. Obrzuny napisał(a):

    Dlaczego tylko dla jednej dzialki 511/4? A nie lepiej studium uwarunkowan dla tych obszarow? Czy nie powinno objac tez dzialek pobliskich?

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).