17°
piątek
26°
13°
sobota
MWM Brzesko
Nowa firma odbierająca śmieci
12 lutego 2018 r. | 11:23
0

Urząd Gminy Starcza informuje, że w lutym 2018 r. kończy się współpraca gminy z firmą PAVER Włoszczowa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych.

W związku z tym urząd prosi mieszkańców o wystawienie pojemników na odpady przed posesje celem ich zwrotu:
21 lutego (Starcza i Własna)
22 lutego ( Klepaczka, Łysiec i Rudnik Mały)

Nowa Firma "Ochrona Środowiska" Kamienica Polska wyłoniona w przetargu na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od 12 lutego 2018 r. dostarczać będzie mieszkańcom swoje pojemniki, worki oraz harmonogram z terminem odbioru odpadów w miesiącu marcu 2018 r.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych - marzec 2018 r.

Odpady zmieszane i segregowane:
- Własna i Starcza -15 marca 2018 r.
- Rudnik Mały, Klepaczka i Łysiec - 23 marca 2018 r.

Termin wywozu BIO (Biodegradowalne) - wszystkie miejscowości - 19 marca 2018 r.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).