17°
piątek
26°
13°
sobota
Oceń radnego: Jerzy Klyta najgorszy!
15 kwietnia 2018 r. | 18:02
5

249 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepsza okazała się Beata Wawrzków, najsłabszym był Jerzy Klyta.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jerzy Klyta najgorszy!”

 1. On napisał(a):

  Dziwne to , może Pan spojrzeć na te oceny i wyjaśnić ? To jakaś gra ?? czy uczciwa zabawa….Ja widzę,że inna osoba ma więcej, wygrywa zaś ktoś inny.
  2  1
 2. On napisał(a):

  Cisza , odpowiedzi brak , szkoda ….ponieważ strona traci wiarygodność………………
  2  1
 3. r napisał(a):

  Szanowny On,
  nie masz racji. Beata Wawrzków miała najwyższą średnią z ocen.

  pzdr
  PG
  2  1
  • On napisał(a):

   Witam . Być może i nie mam racji ,niemniej śledząc oddane głosy i ich wysokość to Miglus miała najwyższą oddaną . Nie wiem jak to powinno być odczytywane..może nie potrafię czytać…..hmm analfabetą jestem.. Pozdrawiam .
   1   1
  • On napisał(a):

   Dodam jeszcze,że jest mi to obojętne ,która z Pań jest „lepsza” …jednak lubię jasność i tym się kieruje przy zadaniu tych pytań.
   1   1

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).