-1°
-3°
Oceń radnego: Przemysław Krzyczmanik najgorszy!
07 stycznia 2018 r. | 15:09

370 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. najlepszym okazała się Janina Miglus, najsłabszym był Przemysław Krzyczmanik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

Jedna odpowiedź na “Oceń radnego: Przemysław Krzyczmanik najgorszy!”

1. Pracownik napisał(a):

Wygląda jakby dłubał w nosie…..żadnej asertywności