bezchmurnie
11°
niedziela
Oceń radnego: Sylwia Jaksik-Szyja najgorsza!
19 maja 2019 r. | 11:37
1
Reklama

303 głosy oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepszy okazał się Wójt Wiesław Szymczyk, najsłabsza była Sylwia Jaksik-Szyja.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Sylwia Jaksik-Szyja najgorsza!”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Panie redaktorze Pan lest przy,,,,,, że piszę Pan nieprawdziwe wyniki może ktoś weźmie się za pana

    2
    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *