bezchmurnie
Oceń radnego: Wójt Wiesław Szymczyk najlepszy!
31 marca 2019 r. | 10:38
Reklama

527 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Starcza. Najlepszy okazał się Wójt Wiesław Szymczyk, najsłabszym była Agnieszka Liszczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Wiesław Szymczyk najlepszy!”

1. furry pisze:

,,Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). ,, to jakim cudem wyniki są znane o godzinie 10;38 w niedzielę , wójt kupił redaktorowi wehikuł czasu czy mieli może objawienie że nic się nie zmieni od rana do północy ?
    Jaki redaktor taki ranking

2. obserwator pisze:

Ta ankieta od dawna jest wątpliwa/lipna.

3. Rodzina pisze:

Wiwat gmina. Wiwat radni. Wiwat wójt! Mieszkanie w ośrodku znów dostaje obcy ale Rodzina!!!

4. komentator pisze:

Badziewiana ankieta.