Pensje urzędników w gminie Starcza
21 maja 2018 r. | 09:56

Ile zarabiają urzędnicy w Urzędzie Gminy Starcza? Niektórzy dużo, inni mało, co jest normalne, w zależności od zajmowanej funkcji. Urząd przesłał mi ostatnie wypłaty za miesiąc kwiecień 2018 roku. Sprawdź ile zarabiają urzędnicy w Starczy.

Do tego 13-stki, nagrody, dodatki, itp.

pensje urzędników - kwiecień 2018 r.:
1) Ciura Ilona, Sekretarz Urzędu Gminy - 8.266,80 zł
2)) Gryl Halina, Skarbnik Gminy - 8.321,00 zł
3) Grzyb Krystyna, Z-ca Skarbnika Gminy - 5.923,00 zł
4) Hak Barbara, Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami, ochrony przyrody, rolnictwa i leśnictwa - 4.879,20 zł
5) Kamińska Anna, Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat oraz pozyskiwania funduszy zewnętrznych - 5.007,10 zł
6) Pijet Dawid, Inspektor ds. inwestycji, zamówień publicznych, ochrony środowiska, zagospodarowania przestrzennego, urbanistyki i budownictwa oraz informatyki - 4.924,54 zł
7) Iwiński Paweł, Inspektor ds. obrony cywilnej, spraw wojskowych i obronnych - 2.640,00 zł
8) Zych Wacława, Zastępca Kierownika USC - 5.220,00 zł

8 odpowiedzi na “Pensje urzędników w gminie Starcza”

1. Wirtualny napisał(a):

te dwie emerytki to do wnuków a nie do urzędu

• Ona napisał(a):

Tam są trzy i dwie w opiece!!! Korzystają bez umiaru…i bez wstydu…Najwyższa pora zejść ze sceny. ….są młodzi ,więc niech i oni mają pracę.

2. obserwator napisał(a):

Jak na tak małą gminę, to zarobki wydają się przesadzone. Budżet mocno obciążony płacami.

3. ja napisał(a):

Pensje urzędników są wypalacene nie z wypracowanego zysku lecz z pieniędzy publicznych – naszych podatków.
    Jak dotych pensji mają się pensje nauczycieli, pielęgniarek.
    Małutka gmina pensje ogromne.

4. Ona napisał(a):

Ciekawe jak by dostali najniższą niewiedzieli by co z tym zrobić ☺

5. Starczanin napisał(a):

Pewnie kwoty brutto. Czy to aż tak dużo? Fakt zarobki Pani sekretarz za jej prace to stanowczo za dużo. Czy kiedykolwiek komuś w czymś pomogła?

6. bryg.now napisał(a):

Tak, to są kwoty brutto. Netto, na rękę jest o 1/3 mniej. Oczywiście Pan „Dziennikarz” jest źródłem prawdy i obiektywności dziennikarskiej. Udzielona Informacja publiczna wyglądała trochę inaczej, zawierała kwoty netto i brutto. Po co jednak umieszczać na tej stronie oryginalne odpowiedzi? Najlepiej napisać „Urząd przesłał mi ostatnie wypłaty za miesiąc kwiecień 2018 roku”, bez sprecyzowania, że to kwoty brutto. Wiadomo o co chodzi. Jeśli tak ma wyglądać dziennikarstwo, to ja dziękuję. No, chyba, że w wydaniu administratora strony.

• rencista napisał(a):

Nie widziałem jeszcze stawki wynagrodzenia miesięcznego brutto z dokładnością do
      10 lub 20 groszy !!!!
      Być może w naszej gminie wszelkie dane podawane są zbyt dokładnie ???????

PANIE REDAKTORZE NIECH SIĘ PAN PRZYŁOŻY DO PRACY i podaje konkrety !!!
      może też Pan odpoczywać ale niech nas Pan zostawi w spokoju i przestanie
      przekazywać nam PÓŁPRAWDY !!!