Wolna powierzchnia
Autosan Tramp 09 in Miechów/foto by wikimedia.org
PKS Częstochowa zaprzestanie wykonywania kursów przez Starczę!
10 marca 2018 r. | 10:29

Wczoraj na oficjalnym profilu na facebooku PKS Częstochowa S.A. poinformował o złożeniu wniosków o zaprzestanie wykonywania przewozów na terenie gminy Konopiska i gminy Starcza.

Jeżeli chodzi o gminę Starcza, to ma to związek z datą wejścia nowego przewoźnika - UNI-Metal na terenie gminy, który od 5 marca 2018 roku rozpoczął kursy na linii Starcza - Częstochowa.

Poniżej screen z infomacji z PKS Częstochowa.

3 odpowiedzi na “PKS Częstochowa zaprzestanie wykonywania kursów przez Starczę!”

1. Jacek Kowal napisał(a):

Wtedy się zacznie 🙂

2. Majowy napisał(a):

I dobrze bo ile razy nie jechał to wiesza tylko ci co na przystanku stali i czekali i czekali.

3. marian napisał(a):

no i bardzo dobrze że nie podpisał umowy z pks
    – tyle kasy chcieli za to a i tak się sypie ten pks

info z dzisiaj z radia : Jak powiedzieli nam kierowcy zatrudnieni w PKS-ie w naszym mieście, rozważają możliwość protestu. O tym, że są problemy z kierowcami mówił już kilka tygodni temu prezes PKS Częstochowa
    Tymczasem kierowcy uważają że przewoźnik w mieście nie dba o zatrudnienie osób, a dzieleniem pensji chce zmusić kierowców do odejścia z pracy. Dodają niezadowoleni z warunków pracy i płacy częstochowscy kierowcy.