-4°
-11°
sobota
-4°
-9°
niedziela
Autosan Tramp 09 in Miechów/foto by wikimedia.org
PKS ucina kolejne połączenia!
26 stycznia 2017 r. | 14:51
2

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Częstochowie poinformowało o kolejnych zmianach w połączeniach na terenie gminy Starcza. Od 30 stycznia 2017 r. zostaną zawieszone połączenia na linii Częstochowa - Starcza - Częstochowa, które przebiegają przez Łysiec i Starczę.

Poniżej oficjalna informacja PKS w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

PKS Częstochowa

 2 odpowiedzi na “PKS ucina kolejne połączenia!”

  1. Piłkarz napisał(a):

    Jesteśmy zadupiem bez pksow

  2. obserwator napisał(a):

    Żenada. Po co taka firma bez kursów komunikacyjnych? Najpierw likwidacja kursów do Bytomia i Gliwic, teraz kolejnych.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).