całkowite zachmurzenie
wtorek
Polemika gminy z „Ekologiczną Starczą”
30 października 2019 r. | 10:17
5
Reklama

Urząd Gminy Starcza opublikował raport z konsultacji społecznych "Programu Ochrony Środowiska dla gminy Starcza na lata 2019 – 2023 z perspektywą do 2025 r.”. W konsultacjach wzięło udział Stowarzyszenie Zwykłe Organizacja Ekologiczna „Ekologiczna Starcza”.

Poniżej znajdziecie szczegółowy raport.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Polemika gminy z „Ekologiczną Starczą””

 1. Edward pisze:

  Na początku niech będą w porządku członkowie stowarzyszenia ,a nie są ,komuś łatwo wytykać błędy a siebie nie widać!

  13
  8
 2. BABEL pisze:

  a może jeden konkretny przykład bycia ,,niewporządku,, przez stowarzyszenie i przykład błędów jakie popełniają,bo ja np widzę kilka ; nie liżą d….py co niektórym tylko walą prosto z mostu, bardziej mają na sercu dobro i bezpieczeństwo gminy oraz sąsiadów niż ci których jest to obowiązkiem i biorą za to pensje a jak sam Edward napisałeś błędy są więc trzeba je naprawiać

  8
  6
 3. tico pisze:

  eco to sponsorowana grupa durni

  7
  6
 4. fury pisze:

  tico daj swoje foto bo jeszcze nie widziałem debila w naturze

  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *