-2°
Powinno być wam wstyd za takich radnych!
22 września 2017 r. | 14:59

O radnych z Rady Gminy Starcza pisałem już wielokrotnie. Ale nigdy nie sądziłem, że radni z tej rady są tak bezradni. W ubiegłym roku cała rada złożyła łącznie cztery interpelacje i 9 wniosków! W gminach ościennych tyle składają słabi radni, a co dopiero cała rada. Za co osoby przebywające w tej radzie biorą pieniądze - kilka tysięcy złotych rocznie? Chyba tylko za samo podnoszenie ręki.

Zapamiętajcie przede wszystkim te nazwiska: Ewa Jędrzejewska, Przemysław Krzyczmanik, Włodzimierz Borek, Jerzy Klyta, Andrzej Nowak i Henryk Żak. To radni, którzy przez cały ubiegły rok nie złożyli ani jednego wnioski i ani jednej interpelacji. Na sesji, oprócz bycia, podnosili tylko ręce.

Wyborcom powinno być wstyd za takich radnych!

Poniżej informacja z gminy w tym zakresie.

3 odpowiedzi na “Powinno być wam wstyd za takich radnych!”

1. On napisał(a):

Na sesji, oprócz bycia, podnosili tylko ręce…..i brali pieniądze …No jak nic !!! ..To ciężka praca..przecież…

2. realista napisał(a):

Takich mamy radnych, jakich sami wybraliśmy.
    Za rok wybory, pora na zastanowienie się kogo zgłosić na radnego !!!