słabe, przelotne opady deszczu
Problem wyborczy w gminie Starcza. Brakuje chętnych do komisji wyborczych
15 kwietnia 2020 r. | 11:46
Reklama

Lidia Dudek - Komisarz Wyborczy w Częstochowie informuje, że w gminie Starcza brakuje 16. członków komisji wyborczych, niezbędnych do powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Pełnomocnicy wyborczy komitetów wyborczych w gminie Starcza mogą dokonać dodatkowych zgłoszeń kandydatów do dnia 17 kwietnia 2020 r. do godz. 10:00.

2 odpowiedzi na “Problem wyborczy w gminie Starcza. Brakuje chętnych do komisji wyborczych”

1. Bicz Boży pisze:

Jak to? to już Ci wszyscy niejako „etatowi” nie chcą? Boją się? A zawsze tacy pierwsi byli po niezłą kaskę! No co to się porobiło!

2. Dobra Rada pisze:

Dotychczasowym Członkom Komisji / po 9 osób w każdej komisji , 4 w lokalu , reszta w domu,
    dieta wypasiona !!!/ DAĆ NAKAZ PRACY , jak lekarzom i pielęgniarkom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!