pochmurno z przejaśnieniami
Problemy z uchwałą śmieciową Rady Gminy Starcza
11 stycznia 2021 r. | 09:28
Reklama

Wojewoda Śląski unieważnił uchwałę Rady Gminy Starcza. Chodzi o uchwałę nr 139.XIX.2020 Rady Gminy Starcza z dnia 30 listopada 2020 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę.

Według Wojewody, uchwała ta jest niezgodna z Konstytucją RP.

Poniżej znajduje się rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie.

5 odpowiedzi na “Problemy z uchwałą śmieciową Rady Gminy Starcza”

1. Anna pisze:

Podwyżka podwyżka A co w zamian bus gratis po gminie . Paranoja ,śmiech na sali ,masakra ZASTANÓWCIE SIĘ JAK GŁOSUJCIE !!!!!!!!

2. obserwator pisze:

Panie Redaktorze prosimy zmienić nieaktualne zdjęcia Rady Gminy Starcza !!!!!
    Nie podaje nam Pan żadnych ciekawych informacji, a te bzdety upiększa zdjęciami z przed lat.
    Po co Pan to wszystko robi ???

3. Waldek pisze:

Sukces goni sukces

4. Mieszkaniec pisze:

Oczywiście bulwers średnia krajowa zarobków wzrosła to oczywiste ze opłaty również a ze bus darmowy to już oczywiście stwierdzenia ze to przez busy ..
    Zastanówcie się ludzie co piszecie za rok bus będzie płatny po gminie a śmieci pójdą w górę to zgonicie na rade gminy czy na osoby które 500 plus biora z rządu ?
    Radni wiedza za czym głosują a osoby które są nie kompetentne w temacie raczej powinny schować swoje wypowiedzi .

5. Jarek pisze:

Ja myśle ze skoro taki problem z śmieciami to trzeba zabrać kosz na plecy i do Warszawy na ulice Mickiewicza zawieść Pani Anno 😀