-4°
-11°
sobota
-4°
-9°
niedziela
fot. Magazyn Square
Rada podzieliła gminę na okręgi wyborcze!
14 marca 2018 r. | 12:03
0

Rada Gminy Starcza podjęła ważną decyzją w sprawie zbliżających się wyborów samorządowych. Gmina została podzielona na piętnaście jednomandatowych okręgów wyborczych. Najwięcej swoich przedstawicieli w radzie będzie mieć sołectwo Starcza - aż siedmiu, trzy Rudnik Mały, po dwa Łysiec i Własna oraz jeden mandat przypadł sołectwu Klepaczka.

Poniżej stosowana uchwała w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).