Radni będą debatować o wysokości swoich diet!
05 lipca 2017 r. | 11:42

W piątek 7 lipca o godz. 7:30 w sali narad Urzędu Gminy Starcza odbędzie się XX Nadzwyczajna Sesję Rady Gminy Starcza. Radni podejmą nadzwyczajną uchwałę dotyczącą określenia wysokości i zasad przyznawania diet radnym i sołtysom Gminy Starcza.

Poniżej porządek obrad:
1. Otwarcie obrad XX nadzwyczajnej sesji Rady Gminy.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Starcza na 2017r.
5. Pojęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Starcza na lata 2017-2021.
6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia wysokości i zasad przyznawania diet radnym i sołtysom Gminy Starcza.
7 . Zamknięcie obrad XX nadzwyczajnej sesji Rady Gminy.

3 odpowiedzi na “Radni będą debatować o wysokości swoich diet!”

1. Piłkarz napisał(a):

Czemu nie o 6?

2. z boku napisał(a):

Czemu nie napiszą wprost ” w sprawie podniesienia wysokości diet”?

3. awix napisał(a):

co najmniej dziwne,ludzie których wybraliśmy do dbania o nasze interesy dbają o urząd i stołki za które my płacimy.
    Totalna żenada.