-1°
-3°
Radni przyjęli budżet na 2018 rok
28 grudnia 2017 r. | 10:00

Trzynastu radnych głosowało za budżetem na 2018 rok. Nikt się nie wstrzymał i nie było sprzeciwu, chociaż w dyskusji były uwagi odnośnie braku w budżecie parkingu przy cmentarzu, czy też świetlicy w Starczy.

Budżet Starczy na przyszły rok przyjmuje dochody w wysokości 13 055 000 zł i rozchody w wysokości 12 645 000 zł. Nadwyżka budżetowa ma zostać w całości przeznaczona na spłatę kredytów, które na koniec tego roku przekraczają 1,5 mln zł.

Przyjęty budżet znajdziecie TUTAJ.

Jedna odpowiedź na “Radni przyjęli budżet na 2018 rok”

1. dlaczegoja napisał(a):

Dlaczego na sport docelowo wydawane jest 70 tys. zł a przykładowo na ochronę przeciwpożarową wójt przeznacza ok. 30 tys. zł? Czy bezpieczeństwo mieszkańców gminy nie powinno być priorytetem? Spójrzmy przykładowo na stan hydrantów w naszej gminie nie wspominając już o drogach przeciwpożarowych. Czy znowu musi dojść do podobnej tragedii, która miała miejsce na skrzyżowaniu we Własnej aby urzędnicy dostrzegli problem i zareagowali?