-3°
czwartek
-3°
piątek
Radni przyjęli budżet na 2018 rok
28 grudnia 2017 r. | 10:00
1

Trzynastu radnych głosowało za budżetem na 2018 rok. Nikt się nie wstrzymał i nie było sprzeciwu, chociaż w dyskusji były uwagi odnośnie braku w budżecie parkingu przy cmentarzu, czy też świetlicy w Starczy.

Budżet Starczy na przyszły rok przyjmuje dochody w wysokości 13 055 000 zł i rozchody w wysokości 12 645 000 zł. Nadwyżka budżetowa ma zostać w całości przeznaczona na spłatę kredytów, które na koniec tego roku przekraczają 1,5 mln zł.

Przyjęty budżet znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź na “Radni przyjęli budżet na 2018 rok”

  1. dlaczegoja napisał(a):

    Dlaczego na sport docelowo wydawane jest 70 tys. zł a przykładowo na ochronę przeciwpożarową wójt przeznacza ok. 30 tys. zł? Czy bezpieczeństwo mieszkańców gminy nie powinno być priorytetem? Spójrzmy przykładowo na stan hydrantów w naszej gminie nie wspominając już o drogach przeciwpożarowych. Czy znowu musi dojść do podobnej tragedii, która miała miejsce na skrzyżowaniu we Własnej aby urzędnicy dostrzegli problem i zareagowali?

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).