12°
-1°
niedziela
12°
poniedziałek
LPR Gminy Starcza
Radni przyjęli Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Starcza
05 kwietnia 2018 r. | 10:40
2
Reklama

Rada Gminy Starcza na ostatniej sesji zadecydowała to niedalekiej przyszłości gminy. Radni przyjęli Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Starcza do roku 2023. Sam program liczy blisko 170 stron i został przygotowany przez Kreatus sp. z o.o. z Bielska-Białej.

Z programem możecie zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Radni przyjęli Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Starcza”

 1. komentator pisze:

  Wikipedia określa rewitalizację następująco: „Rewitalizacja stanowi proces wyprowadzania ze stanu kryzysowego obszarów zdegradowanych, prowadzony w sposób kompleksowy, poprzez zintegrowane działania na rzecz lokalnej społeczności, przestrzeni i gospodarki, skoncentrowane terytorialnie, prowadzone przez interesariuszy rewitalizacji na podstawie gminnego programu rewitalizacji”.
  Chciałbym wiedzieć, co w takim razie zostało w gminie zdegradowane, kiedy i dlaczego?

  10
  5
 2. Podstawowe wykształcenie pisze:

  Co gęsior blokuje wypowiedzi?
  Usuwa komentarze
  śmiechu warte
  Włącz myślenie

  2
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *