Radni skontrolują wydatki na sezon zimowy
09 maja 2018 r. | 09:16

We wtorek 15 maja w Urzędzie Gminy Starcza odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Starcza, podczas którego radni skontrolują m.in. koszty utrzymania i odśnieżania dróg gminnych w sezonie zimowym 2017/2018.

Początek komisji o godz. 15:00.

porządek posiedzenia:
1 Kontrola kosztów utrzymania i odśnieżania dróg gminnych w sezonie zimowym 2Ol7/2018.
2. Analiza działalności GOPS w zakresie przyznawania zasiłków za rok 2017.
3. Sprawy różne