20°
poniedziałek
23°
12°
wtorek
Radni skontrolują wydatki na sezon zimowy
09 maja 2018 r. | 09:16
0

We wtorek 15 maja w Urzędzie Gminy Starcza odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Starcza, podczas którego radni skontrolują m.in. koszty utrzymania i odśnieżania dróg gminnych w sezonie zimowym 2017/2018.

Początek komisji o godz. 15:00.

porządek posiedzenia:
1 Kontrola kosztów utrzymania i odśnieżania dróg gminnych w sezonie zimowym 2Ol7/2018.
2. Analiza działalności GOPS w zakresie przyznawania zasiłków za rok 2017.
3. Sprawy różneDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).