23°
12°
wtorek
24°
13°
środa
RIO odrzuciło zastrzeżenia Wójta. Skarbnik i sekretarz będą musiały oddać pieniądze!
09 marca 2018 r. | 08:54
5

Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach podjęło uchwałę w sprawie w sprawie rozpatrzenia zastrzeżeń Wójta Gminy Starcza do wniosku zawartego w wystąpieniu pokontrolnym Prezesa Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach z dnia 16 stycznia 2018 roku. A chodzi m.in. o zwrot niesłusznie pobranych pieniędzy przez skarbnika i sekretarz gminy w łącznej wysokości ok. 33 tys. zł. RIO oddaliło zastrzeżenia. Teraz czekam na potwierdzenie zwrotu przez te dwie urzędniczki tych pieniędzy do kasy gminy.

Poniżej uchwała RIO.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Uchwała Nr 112/VI/2018
Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach
z dnia 13 lutego 2018 roku
w sprawie rozpatrzenia zastrzeżeń Wójta Gminy Starcza do wniosku zawartego w wystąpieniu pokontrolnym Prezesa Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach z dnia 16 stycznia 2018 roku.

§ 1.
Oddala się zastrzeżenia wniesione przez Wójta Gminy Starcza pismem nr SO.1710.1.2018 z dnia 24 stycznia 2018 r. do wniosku nr 2 zawartego w wystąpieniu pokontrolnym Prezesa Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach Znak: WK-610/34/4/17 z dnia 16 stycznia 2018 r.5 odpowiedzi na “RIO odrzuciło zastrzeżenia Wójta. Skarbnik i sekretarz będą musiały oddać pieniądze!”

 1. Wyborca napisał(a):

  wszystko robią żeby tej kasy nie oddać !
  4  0
 2. Jacek Kowal napisał(a):

  Muszą ją zwrócić i tyle.
  3  0
 3. Mk napisał(a):

  Zlodzieje
  4  0
 4. Oni napisał(a):

  Będą premie i się wyrówna … Wójt i Sekretarz już tam myślą..
  4  0
 5. Oni napisał(a):

  Aaaa i księgowa też, nie na darmo ciągle krzyczy,że nie ma pieniędzy …na premie panowie i panie są !!!!
  3  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).