17°
piątek
26°
13°
sobota
Rusza kolejny przetarg na kanalizację w Łyścu. Oby się udało!
08 lutego 2018 r. | 10:06
1

Nie udało się za pierwszym razem, może uda się teraz. Urząd Gminy Starcza ogłosił kolejny przetarg na budowę wodociągu i kanalizacji sanitarnej na ul. Strażackiej i ul. Myśliwskiej oraz na osiedlu w miejscowości Łysiec. Skanalizowane mają zostać ulice: Kwiatowa, Krótka, Prosta, Osiedlowa, Nowa, Strażacka i Myśliwska.

W ramach inwestycji zostanie wykonane ok 3,7 km sieci kanalizacji sanitarnej oraz 1,8 km sieci wodociągowej. Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach.

Kanalizacja ma być gotowa do końca czerwca 2019 roku. Poprzedni przetarg był niedoszacowany na kwotę ponad 600 000 zł. Czy tym razem się uda wyłonić wykonawcę? Przekonamy się 21 lutego.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź na “Rusza kolejny przetarg na kanalizację w Łyścu. Oby się udało!”

  1. Łysiec napisał(a):

    Musi być dobrze
    0    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).