Ruszyły konsultacje społeczne ws. wymiana źródeł ciepła
11 maja 2018 r. | 09:50

Dziś ruszyły konsultacjach społecznych dotyczące regulaminu uczestnictwa w projekcie pn. "Wymiana źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Gminy Starcza"

Konsultacje społeczne prowadzone będą w terminie od 11 maja 2018r. do 18 maja 2018r.

Uwagi do projektu w/w dokumentu można składać w nieprzekraczalnym terminie do 18 maja 2018 roku w postaci:
- papierowej przesłanej na adres: Urząd Gminy Starcza, ul. Gminna 4, 42-261 Starcza lub osobiście w Urzędzie Gminy w Starczy – pok. nr 5,
- elektronicznej przesłanej za pomocą poczty elektronicznej na adres: aniaugstarcza@wp.pl