Kto rządzi w gminie Starcza?
08 sierpnia 2017 r. | 11:06

Pewnie wielu z Was nie zna radnych z gminy Starcza. A jak już znacie, to później zastanawiacie się, kto ich wybrał? Z uwagi na przyszłoroczne wybory samorządowe, przedstawiam wam liczbę głosów, jaką w ostatnich wyborach uzyskał Wójt Wiesław Szymczyk i radni Gminy Starcza. Czasami radni wygrywali bez głosowania, wobec braku innych kandydatów. Wójt też nie miał żadnych innych kontrkandydatów. Może w przyszłym roku będzie inaczej?

Wybory 2014 r.:

Wójt:
Wiesław Szymczyk - 1210 głosów

Radni:
Beata Wawrzków - 35 głosów
Kazimiera Caban - 67 głosów
Zdzisław Walentek - 55 głosów
Ewa Jędrzejewska - 65 głosów
Krzysztof Musik - 37 głosów
Hernyk Żak - 0 głosów
Przemysław Krzyczmanik - 57 głosów
Agnieszka Liszczyk - 38 głosów
Wanda Kuziorowicz - 39 głosów
Andrzej Nowak - 46 głosów
Jerzy Kłyta - 43 głósow
Janina Miglus - 0 głosów
Włodzimierz Borek - 47 głosów
Maryla Wawrzyńczak - 76 głosów
Małgorzata Dukat - 69 głosów

Jedna odpowiedź na “Kto rządzi w gminie Starcza?”

1. Piłkarz napisał(a):

Za rok może być bardzo ciekawie