-4°
-12°
sobota
-7°
-13°
niedziela
Sesja w sprawie podatków lokalnych
23 listopada 2017 r. | 10:49
2

W środę 29 listopada w sali narad Urzędu Gminy Starczy odbędzie się XXIII sesja Rady Gminy Starcza, podczas której radni uchwalą m.in. uchwałę dotyczącą stawek podatku od nieruchomości na 2018 rok.

Początek sesji o godz. 9:00.2 odpowiedzi na “Sesja w sprawie podatków lokalnych”

  1. Wyborca napisał(a):

    O ile tym razem wzrosną podatki?

  2. obserwator napisał(a):

    Na pewno nie obniżą.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).