23°
12°
wtorek
24°
13°
środa
Siedmioro urzędników z ryczałtem na samochód
11 października 2017 r. | 11:12
4

Aż siedmioro urzędników Urzędu Gminy Starcza posiada ryczałt na samochód "do celów służbowych". Niektórzy z nich mogą swobodnie jeździć z domu do urzędu i z powrotem na koszt Mieszkańców. Są to m.in. Wiesław Szymczyk, Ilona Ciura i Halina Gryl.

Więcej przeczytacie o tym w informacji poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Siedmioro urzędników z ryczałtem na samochód”

 1. Ciekawy.. napisał(a):

  A wójt to ma w ogóle prawo jazdy? Bo ja to go jeszcze ani razu za kierownicą nie widziałem… Bezczelność!!
  0  0
 2. top napisał(a):

  I na rynek na.Nierade
  0  0
 3. top napisał(a):

  Ieszcze dac im na koloczki
  0  0
 4. realista napisał(a):

  Ile wynosi ten ryczałt ???, jest chyba nieopodatkowany i nie liczony do dochodu ???
  0  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).