-2°
Siedmioro urzędników z ryczałtem na samochód
11 października 2017 r. | 11:12

Aż siedmioro urzędników Urzędu Gminy Starcza posiada ryczałt na samochód "do celów służbowych". Niektórzy z nich mogą swobodnie jeździć z domu do urzędu i z powrotem na koszt Mieszkańców. Są to m.in. Wiesław Szymczyk, Ilona Ciura i Halina Gryl.

Więcej przeczytacie o tym w informacji poniżej.

4 odpowiedzi na “Siedmioro urzędników z ryczałtem na samochód”

1. Ciekawy.. napisał(a):

A wójt to ma w ogóle prawo jazdy? Bo ja to go jeszcze ani razu za kierownicą nie widziałem… Bezczelność!!

2. top napisał(a):

I na rynek na.Nierade

3. top napisał(a):

Ieszcze dac im na koloczki

4. realista napisał(a):

Ile wynosi ten ryczałt ???, jest chyba nieopodatkowany i nie liczony do dochodu ???