fot. Magazyn Square
Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Starcza
30 października 2017 r. | 10:34

Na kogo zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach na Wójta? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu przedwyborczym na rok przed wyborami samorządowymi. Do wyboru macie czterech kandydatów i ewentualnie, jeżeli żaden z nich wam nie odpowiada, możecie oddać głoś na „kogoś innego”.

Do wyboru są: Andrzej Kubat, Przemysław Krzyczmanik, Wiesław Szymczyk, Zbigniew Sirek i ktoś inny. Głosowanie trwa na stronie głównej, po prawej stronie portalu poniżej „oceń radnego”. Każdy z Was może oddać jeden głos co 24 godziny. Sondaż potrwa do 12 listopada, wtedy też zostaną ogłoszone wyniki.

This poll is closed! Poll activity:
Start date 01-01-1970 01:00:00
End date 11-11-2017 23:59:59
Poll Results:
Na kogo zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach na Wójta?

22 odpowiedzi na “Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Starcza”

1. Janusz Szymański napisał(a):

byle nie obecny

• pilkarz napisał(a):

Przecież Szymczyk , Kubat i Krzyczmanik to jedna partia PSL….Po wyborach zmienią tylko stołki ale nadal będzie to samo…krycie swoich

2. Witek napisał(a):

Szymczykowi już wystarczy

3. awix napisał(a):

tak,tak obecnemu ,,gospodarzowi,, gminy już dziękujemy, chyba pora odmłodzić kadry

4. Pol napisał(a):

Co za dur… podał tych kandydatków. Kubat jak by startował na wójta to by musiał upaść na głowę. Krzyczmanik się nie nadaje to nie ta liga . Sirek fajny facet ale dla niego jeden problem to juz za dużo. A Ci inni to był taki film raz ich zobaczyli i płyta do kosza. A Szymczyk ja to Szymczyk wszystkim nie dogodzi ale nie jest tak źle .

5. Mieszkaniec napisał(a):

Na tylu mieszkancow tylko te cztery nazwiska ? Smiechu warte !!! Dlaczego inni nie zglaszaja swoich kandydatow ? Przeciez w gminie jest kilkadziesiat znacznie lepszych potencjalnych osob na to stanowisko !

6. Lokalny napisał(a):

Kto zgłosił taką listę kandydatów do rankingu? Kto wytypował lub zaproponował osoby? Niech administrator odpowie na pytanie, bo to interesuje mieszkańców. Czy oprócz kandydatów PSL nie można już nic zaproponować dla gminy Starcza?

7. wyborca napisał(a):

Panie Redaktorze nich Pan nie myśli, że wszyscy mieszkańcy gminy – to idioci i zabawią się
    tym rankingiem ! Czy ma Pan zgłoszenia wymienionych osób, że zamierzają kandydować !!!
    Jakie komitety wyborcze Ich zgłosiły ? Czy PSL zamierza zgłosić 3 kandydatów ?
    Jedynym kandydatem, który już ogłasza chęć startowania w wyborach jest Pan Szymczyk !!!!
    Wszyscy naszego Wójta dobrze znamy i nie widzę potrzeby pustej dyskusji, bo ON nadal
    pozostanie jedynym kandydatem !!!!! Pozostałe osoby sam podał, by mieszkańcy mieli kogo
    oceniać i krytykować.

• Ona napisał(a):

Skąd ta pewność,że jedynym kandydatem jest Wójt ? W głowie „wyborcy” być może i tak jest…lecz gmina liczy znacznie większą liczbę mieszkańców. Wszystko ma swój czas i ta władza też..Niestety z tym faktem trzeba się oswoić i wyczyścić stołki dla innych, młodszych !!! Wiem, wiem…trudne to i przykre…czyżby „wyborca” był jednych z tych…

8. obserwator napisał(a):

„wyborca” napisał, że Szymczyk już ogłasza chęć startu na kolejną kadencję. A przecież nie tak dawno przy okazji afery przeróbczo-ściekowej ogłaszał, że nie będzie już kandydować. Jaką wiarygodność ma wójt, kiedy jednego dnia ogłasza coś a innego dnia coś zupełnie przeciwnego. I nie tylko w sprawie kandydowania. A w/w aferę sam sprokurował.

9. Bella napisał(a):

Ludzie wejście się za robotę a nie glupotami się zajmujące

10. Bella napisał(a):

Wica versa tej głupoty czy tych wyborów na Rydzyka głosujcie jak nie macie na kogo lub wam nie pasuje ok

11. Bella napisał(a):

Na Rydzyka głosować i rentę i majątki mu przepisać a może konto chcecie to odrazu do nieba podzjdziecie a nie na wlodaza

12. obserwator napisał(a):

Ja głosuję na Bellę, za najgłupsze wpisy tutaj.

13. awix napisał(a):

popieram obserwatora ,z Bellą lepiej nie będzie ale za to będziemy mieli kabaret za darmo

14. Bella napisał(a):

Kabaret to już jest dobry rząd jeszcze nie myśli o wyborach a w starczy już wybrali tylko jak przyjdzie co do czego to głowy schowaja w piasek i jak wcześniej nie będzie chętnego dobrze jest krytykować a nie odpowiadać (został wam tylko Rydzyk)?

15. Bella napisał(a):

Na Rydzyka czwarty raz powtarzam tchórze