17°
piątek
26°
13°
sobota
Spotkanie w sprawie odnawialnych źródeł energii
19 marca 2018 r. | 13:23
0

Uwaga Mieszkańcy. Urząd Gminy Starcza organizuje spotkanie w sprawie odnawialnych źródeł energii. Spotkanie to odbędzie się w poniedziałek 26 marca 2018 r. o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej w Starczy.

Mile widziany są Mieszkańcy, którym zależy na wymianie źródeł ciepła.

W imieniu urzędu, wszystkich serdecznie zapraszam.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).