-3°
czwartek
-3°
piątek
Stowarzyszenie Ekologiczna Starcza w zespole ds. opracowania LPR
19 października 2017 r. | 12:55
0

Stowarzyszenie Ekologiczna Starcza reprezentowane przez Marka Szotę znalazło się w zespole do spraw opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Starcza na lata 2017-2023.

Zarządzenie Wójta w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).