20°
poniedziałek
23°
12°
wtorek
fot. Paranienormalni
Szukają talentów – kabaretów
17 sierpnia 2017 r. | 09:07
0

Czy w gminie Starcza są talenty na miarę kabaretu Paranienormalni? Jeżeli tak, to zachęcam do wzięcia udziału w I Powiatowym Przeglądzie Kabaretowym „KABA-RADO 2017”, który odbędzie się 7 października w Radostkowie (gm. Mykanów). Przegląd jest imprezą otwartą dla wszystkich amatorskich grup, zespołów, kabaretów i osób indywidualnych zajmujących się twórczością kabaretową lub teatralną.

Właśnie ruszyły zapisy, a termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 15.09.2017 r.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).