-1°
fot. Paranienormalni
Szukają talentów – kabaretów
17 sierpnia 2017 r. | 09:07

Czy w gminie Starcza są talenty na miarę kabaretu Paranienormalni? Jeżeli tak, to zachęcam do wzięcia udziału w I Powiatowym Przeglądzie Kabaretowym „KABA-RADO 2017”, który odbędzie się 7 października w Radostkowie (gm. Mykanów). Przegląd jest imprezą otwartą dla wszystkich amatorskich grup, zespołów, kabaretów i osób indywidualnych zajmujących się twórczością kabaretową lub teatralną.

Właśnie ruszyły zapisy, a termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 15.09.2017 r.