-4°
-11°
sobota
-4°
-9°
niedziela
infoskierniewice.pl
Trwa remont ulicy Częstochowskiej w Łyścu
22 sierpnia 2017 r. | 11:43
0

W ramach bieżącego utrzymania dróg, na drodze powiatowej w Łyścu trwa remont ulicy Częstochowskiej. Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie poprawni łącznie 250m2 drogi.

Całkowity koszt tych robót wyniesie 40 tys. zł. Planowane zakończenie prac nastąpi z końcem miesiąca.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).